×

Archives

Categories

FORGOT YOUR DETAILS?

EFE BOYAHANE YAŞ BOYA SİSTEM

EFE BOYAHANE

Boyama sürecinde, insan gücüne ihtiyaç duymadan püskürtülen kimyasallar sayesinde yüzeyin boya için hazır hale getirilmesidir. Efe Boyahane boya süreci öncesi için yüzey işlem hatlarını sizin için tasarlar.

Boyanızın türüne göre toz boya veya yaş boya atımıyla ilgili kabin ve otomatik sistemlerde edindiğimiz tecrübe ile tasarımdan montaja kadar kusursuz destek sunmaktayız.

Boyama sürecinde son aşama iyi bir pişirmedir. Efe Boyahane tasarımlarıyla homojen ısı dağılımını, ısı enerjisi verimini ve sistem kurgularını sizler için dizayn edip mükemmel bir kürlenmeyi size garanti eder.

Kumlama, boyama ve kaplama öncesi hazırlık, yüzey temizliği ve pürüzlendirme amacıyla gerçekleştirilen işlemdir. Efe Boyahane olarak yıllardır küçük ve büyük tüm işleri hassasiyetle yerine getiriyor, müşterilerimizi memnun etmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

DEVAM EDEN ÇALIŞMALARIMIZ

BAYKAR

  • BAYKAR montajımız devam etmektedir.

BAYRAKTAR

  • BAYRAKTAR MONTAJIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR.

  • DÖKTAŞ MONTAJIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR

NE ARIYORSUNUZ?

Aradığınız ürün boya kabini, kumlama kabini, kurutma kabini veya filtreler mi? Aşağıdaki butonlara tıklayarak aradığınız ürüne ulaşabilirsiniz.

FİLTRELER

Filtrelerimiz; zemin, tavan, temiz hava, akordeon ve flanşlı teflon filtreleri olmak üzere çok çeşitli, son derece güvenilir ve kalitelidir.

BOYA KABİNİ

Kabinlerimiz Boyama, Kumlama ve Kurutma olarak üçe ayrılır. Ekiplerimiz hızlı, güvenilirdir. Müşteri memnuniyeti üzerine çalışır ve işin sonunda size kaliteli bir kabin hizmeti sunar.

LOJİSTİK

Deneyimli ve güvenilir şoför kadromuz Türkiye’nin dört bir yanına tüm zorlu koşullarda taşımacılık yapmaktadır.

ELEKTRİK PANOLARI

Alanında kendini geliştirmiş profesyonel yazılımcı ve mekanik kadromuzla kendi panolarımızı özenle üretmekte ve kabinlerimizde kullanmaktayız.

TOP
EnglishFrenchRussianSpanishTurkish